Home   |    Sitemap   |    Contacte

     Română      English

Afiș ARHIVĂ
Saturday, 03 December 2022 ,Time 18:00
soprana TATIANA LISNIC /Moldova-Malta/
Saturday, 03 December 2022 ,Time 12.00
Gala laureaților
Friday, 02 December 2022 ,Time 19:00
Mark Oselski, Deniss Pashkevich, Jolanta Guble-Pashkevich
Sunday, 27 November 2022 ,Time 13:00
Gala Laureaților Concursului ”IGNACY PADEREWSKI”
Saturday, 26 November 2022 ,Time 10:00
Concursul Tinerilor Pianiști
Thursday, 17 November 2022 ,Time 18:30
În cadrul Festivalului Internațional ”Johann Sebastian Bach”, ediția XI
Tuesday, 15 November 2022 ,Time 18:30
În cadrul Festivalului Internațional ”Johann Sebastian Bach”, ediția XI
Saturday, 12 November 2022 ,Time 18:30
În cadrul Festivalului Internațional ”Johann Sebastian Bach”, ediția XI
Thursday, 10 November 2022 ,Time 18:30
În cadrul Festivalului Internațional ”Johann Sebastian Bach”, ediția XI
Saturday, 29 October 2022 ,Time 18:00
150 ani de la nașterea compozitorului

1 - 10 from 645


Archive

IN MEMORIAM - VITALII SECICHIN
Wednesday, 07 December 2022
Time 18:00
COPIII PENTRU COPII
Friday, 09 December 2022
Time 18:00
CONCERT DE CRĂCIUN
Wednesday, 14 December 2022
Time 18:00
GALA PREMIILOR
Friday, 16 December 2022
Time 18:00

 


 

 

 

 

 

PARTENERI

 



© 2022 Organ Hall - National Center of Chamber Music from Chişinau, Moldova   |   Site elaborat de Andrei Madan
PAGE UP