Home   |    Sitemap   |    Contacte

     Română      English

Afiș ARHIVĂ
Thursday, 02 July 2020 ,Time 19:00
online în direct
Thursday, 25 June 2020 ,Time 18:00
ANNA STREZEVA
Thursday, 18 June 2020 ,Time 18:00
Anatol Lapicus și Iurie Mahovici
Monday, 15 June 2020 ,Time 14:00
Spectacol muzical-literar
Thursday, 11 June 2020 ,Time 18:00
Soliștii Operei Naționale
Thursday, 04 June 2020 ,Time 18:00
Ion Negură jr și Olga Iuhno
Monday, 01 June 2020 ,Time 18:00
Elevii liceelor și școlilor de muzică
Thursday, 21 May 2020 ,Time 18:00
ANNA STREZEVA
Tuesday, 10 March 2020 ,Time 18:00
SEDOV JAZZ TRIO /Moscova-Rusia/
Monday, 09 March 2020 ,Time 18:00
În cadrul Festivalului ”Mărțișor-2020”

1 - 10 from 496


Archive

VACANȚĂ
Tuesday, 01 September 2020

 


 

 

 

 

 

PARTENERI

 



© 2020 Organ Hall - National Center of Chamber Music from Chişinau, Moldova   |   Site elaborat de Andrei Madan
PAGE UP