Home   |    Sitemap   |    Contacte

     Română      English

Afiș ARHIVĂ
Wednesday, 27 January 2021 ,Time 18:00
concert tradițional cu transmisiune online în direct
Saturday, 26 December 2020 ,Time 18:00
cu muzică franceză
Thursday, 17 December 2020 ,Time 18:00
cu Anna Strezeva
Sunday, 13 December 2020 ,Time 18:00
INTEGRALA SONATELOR PENTRU VIOLONCEL ȘI PIAN
Saturday, 12 December 2020 ,Time 18:00
INTEGRALA SONATELOR PENTRU VIOLONCEL ȘI PIAN
Thursday, 10 December 2020 ,Time 18:00
CONCERT SIMFONIC
Sunday, 22 November 2020 ,Time 18:00
CORUL NAȚIONAL DE CAMERĂ
Wednesday, 18 November 2020 ,Time 18:00
Concert de muzică germană cu dirijorul și violoncelistul CRISTIAN FLOREA
Monday, 16 November 2020 ,Time 17:00
Concurs de pian
Thursday, 22 October 2020 ,Time 18:00
cu soprana TATIANA COSTIUC, flautistul ION NEGURĂ și organista REGHINA NADKRENICINAIA

51 - 60 from 558


Archive

CORUL NAȚIONAL DE CAMERĂ
Tuesday, 30 November 2021
Time 18:00
RECITAL DE ORGĂ
Thursday, 02 December 2021
Time 18:00
GALA GENEROZITĂȚII
Friday, 03 December 2021
Time 18:00
CONCERTINO
Saturday, 04 December 2021
Time 18:00

 


 

 

 

 

 

PARTENERI

 



© 2021 Organ Hall - National Center of Chamber Music from Chişinau, Moldova   |   Site elaborat de Andrei Madan
PAGE UP