Home   |    Sitemap   |    Contacte

     Română      English

Afiș ARHIVĂ
Wednesday, 14 October 2020 ,Time 17:30
Concert în Grădina Publică ”Ștefan cel Mare și Sfânt”
Thursday, 17 September 2020 ,Time 18:00
în scuarul Sălii cu Orgă cu public și cu transmisiune online în direct
Thursday, 02 July 2020 ,Time 19:00
online în direct
Thursday, 25 June 2020 ,Time 18:00
ANNA STREZEVA
Thursday, 18 June 2020 ,Time 18:00
Anatol Lapicus și Iurie Mahovici
Monday, 15 June 2020 ,Time 14:00
Spectacol muzical-literar
Thursday, 11 June 2020 ,Time 18:00
Soliștii Operei Naționale
Thursday, 04 June 2020 ,Time 18:00
Ion Negură jr și Olga Iuhno
Monday, 01 June 2020 ,Time 18:00
Elevii liceelor și școlilor de muzică
Thursday, 21 May 2020 ,Time 18:00
ANNA STREZEVA

61 - 70 from 558


Archive

CORUL NAȚIONAL DE CAMERĂ
Tuesday, 30 November 2021
Time 18:00
RECITAL DE ORGĂ
Thursday, 02 December 2021
Time 18:00
GALA GENEROZITĂȚII
Friday, 03 December 2021
Time 18:00
CONCERTINO
Saturday, 04 December 2021
Time 18:00

 


 

 

 

 

 

PARTENERI

 



© 2021 Organ Hall - National Center of Chamber Music from Chişinau, Moldova   |   Site elaborat de Andrei Madan
PAGE UP