Home   |    Sitemap   |    Contacte

     Română      English

Afiș ARHIVĂ
Wednesday, 12 February 2020 ,Time 18:00
ION NEGURĂ jr și OLGA IUHNO
Saturday, 01 February 2020 ,Time 18:00
cu VALERIA BALAHOVSKAIA /Kiev/
Monday, 27 January 2020 ,Time 18:30
Concert tradițional
Monday, 20 January 2020 ,Time 18:00
a profesorului ION NEGURĂ
Saturday, 18 January 2020 ,Time 18:00
ION JOSAN
Thursday, 16 January 2020 ,Time 18:00
Serată jubiliară a profesorului ION NEGURĂ
Tuesday, 31 December 2019 ,Time 17:00
Wednesday, 25 December 2019 ,Time 17:00
Tuesday, 24 December 2019 ,Time 18:30
Orchestra Simfonică a Companiei Teleradio-Moldova
Monday, 23 December 2019 ,Time 18:00
al Coralei VOCILE PREIMĂVERII

81 - 90 from 558


Archive

CORUL NAȚIONAL DE CAMERĂ
Tuesday, 30 November 2021
Time 18:00
RECITAL DE ORGĂ
Thursday, 02 December 2021
Time 18:00
GALA GENEROZITĂȚII
Friday, 03 December 2021
Time 18:00
CONCERTINO
Saturday, 04 December 2021
Time 18:00

 


 

 

 

 

 

PARTENERI

 



© 2021 Organ Hall - National Center of Chamber Music from Chişinau, Moldova   |   Site elaborat de Andrei Madan
PAGE UP