Home   |    Sitemap   |    Contacte

     Română      English

Afiș ARHIVĂ
Saturday, 13 April 2024 ,Time 18:00
STANISLAV JAR și LAURA BALICOV pian /Moldova - Olanda/
Thursday, 11 April 2024 ,Time 18:00
prezintă
Sunday, 07 April 2024 ,Time 18:00
în cadrul proiectului VREAU SĂ CÂNT ACASĂ
Wednesday, 03 April 2024 ,Time 18:00
Fiodor Yakimuk
Sunday, 31 March 2024 ,Time 16:00
CONCERT EDUCATIV PENTRU COPII ȘI PĂRINȚI
Thursday, 28 March 2024 ,Time 18:00
Institutul Cultural Român ”Mihai Eminescu” invită
Friday, 22 March 2024 ,Time 16:00
În cadrul Festivalului ”Mărțișor-2024”
Wednesday, 20 March 2024 ,Time 19:30
În cadrul Festivalului ”Mărțișor-2024”
Sunday, 17 March 2024 ,Time 18:00
Concert la două piane
Sunday, 10 March 2024 ,Time 18:00
cu mezzo-soprana NATALIA GAVRILAN

1 - 10 from 762


Archive

ARMONII SACRE
Thursday, 18 April 2024
Time 18:00
VREAU SĂ CÂNT ACASĂ
Thursday, 25 April 2024
Time 18:00
CONCERT JUBILIAR
Saturday, 27 April 2024
Time 16:00
ÎN RITMURI DE JAZZ
Sunday, 28 April 2024
Time 16:00

 


 

 

 

 

 

PARTENERI

 



© 2024 Organ Hall - National Center of Chamber Music from Chişinau, Moldova   |   Site elaborat de Andrei Madan
PAGE UP