Home   |    Sitemap   |    Contacte

     Română      English

Afiș ARHIVĂ
Monday, 04 March 2024 ,Time 18:00
în cadrul Festivalului ”Mărțișor-2024”
Saturday, 02 March 2024 ,Time 18:00
violonistul ILIAN GÂRNEȚ și dirijorul NICOLAS KRAUZE
Sunday, 25 February 2024 ,Time 16:00
CONCERT EDUCATIV PENTRU COPII ȘI PĂRINȚI
Friday, 23 February 2024 ,Time 18:00
În ajun de Dragobete
Thursday, 15 February 2024 ,Time 18:00
IRINA ȘOLPAN-BARANOVSKII, violoncel IVAN BARANOVSKII, pian
Saturday, 10 February 2024 ,Time 18:00
discipolii regretatei profesoare de pian prezintă
Wednesday, 07 February 2024 ,Time 18:00
cu violonista Maria Montserrat Florea
Thursday, 01 February 2024 ,Time 18:00
Anna Strezeva
Sunday, 28 January 2024 ,Time 16:00
CONCERT EDUCATIV PENTRU COPII ȘI PĂRINȚI
Saturday, 27 January 2024 ,Time 18:30
Concert tradițional dedicat marelui compozitor

1 - 10 from 750


Archive

Formația TRIGON
Wednesday, 06 March 2024
RECITAL DE CHITARĂ
Thursday, 07 March 2024
Time 18:00
ÎNCHIDEREA FESTIVALULUI ”MĂRȚIȘOR-2024”
Sunday, 10 March 2024
Time 18:00
PROFESORI ȘI DISCIPOLI
Sunday, 17 March 2024
Time 18:00

 


 

 

 

 

 

PARTENERI

 



© 2024 Organ Hall - National Center of Chamber Music from Chişinau, Moldova   |   Site elaborat de Andrei Madan
PAGE UP