Home   |    Sitemap   |    Contacte

     Română      English

Afiș ARHIVĂ
Sunday, 18 July 2021 ,Time 19:00
Moldovan National Youth Orchestra la 10 ani
Friday, 16 July 2021 ,Time 19:00
Alexandra Tîrșu (vioară) și Marcel Lazăr (pian)
Wednesday, 30 June 2021 ,Time 19:00
Închiderea Festivalului ”J.S.BACH” și închiderea stagiunii 2020-2021
Sunday, 27 June 2021 ,Time 19:00
cu MARÍA ESTHER GUZMÁN /Spania/
Friday, 25 June 2021 ,Time 19:00
ALEXANDER FISEISKY /Rusia/
Wednesday, 23 June 2021 ,Time 19:00
INAUGURAREA EDIȚIEI A X-A A FESTIVALULUI ”J.S.BACH”
Thursday, 17 June 2021 ,Time 19:00
recital HORIA MIHAIL
Friday, 11 June 2021 ,Time 18:00
prezintă O SEARĂ PIAZZOLLA
Thursday, 03 June 2021 ,Time 18:00
recital de romanțe
Tuesday, 01 June 2021 ,Time 17:00
Concert tradițional

1 - 10 from 532


Archive

VACANȚĂ
Sunday, 01 August 2021
DE ZIUA INDEPENDENȚEI
Thursday, 26 August 2021
Time 19:00
FESTIVAL ENESCU
Sunday, 29 August 2021
Time 10:30

 


 

 

 

 

 

PARTENERI

 



© 2021 Organ Hall - National Center of Chamber Music from Chişinau, Moldova   |   Site elaborat de Andrei Madan
PAGE UP