Home   |    Sitemap   |    Contacte

     Română      English

Afiș ARHIVĂ
Thursday, 29 April 2021 ,Time 18:00
Concert în săptămâna patimilor
Wednesday, 28 April 2021 ,Time 18:00
Ambasada Poloniei invită
Tuesday, 27 April 2021 ,Time 17:00
Gala laureaților concursului municipal
Monday, 26 April 2021 ,Time 18:00
Corul Național de Cameră
Wednesday, 31 March 2021 ,Time 18:00
recital de violoncel și pian
Wednesday, 10 March 2021 ,Time 18:00
cu ANDREI JILIHOVSCHI
Sunday, 07 March 2021 ,Time 18:00
VERONICA STRUK /Ucraina/
Thursday, 04 March 2021 ,Time 18:00
DIMITRI ILLARIONOV /Rusia/
Tuesday, 02 March 2021 ,Time 18:00
ENRIQUE TELLERIA, bandoneon /Uruguay-Spania/
Thursday, 25 February 2021 ,Time 18:00
recital de flaut și pian

1 - 10 from 519


Archive

DE ZIUA FAMILIEI
Thursday, 13 May 2021
Time 18:00
CÂNTECELE DRAGOSTEI
Thursday, 27 May 2021
Time 18:00
COPIII PENTRU COPII
Tuesday, 01 June 2021
Time 18:00
O SEARĂ CEAIKOVSKI
Thursday, 03 June 2021
Time 18:00

 


 

 

 

 

 

PARTENERI

 



© 2021 Organ Hall - National Center of Chamber Music from Chişinau, Moldova   |   Site elaborat de Andrei Madan
PAGE UP