Home   |    Sitemap   |    Contacte

     Română      English

Afiș ARHIVĂ
Wednesday, 31 March 2021 ,Time 18:00
recital de violoncel și pian
Wednesday, 10 March 2021 ,Time 18:00
cu ANDREI JILIHOVSCHI
Sunday, 07 March 2021 ,Time 18:00
VERONICA STRUK /Ucraina/
Thursday, 04 March 2021 ,Time 18:00
DIMITRI ILLARIONOV /Rusia/
Tuesday, 02 March 2021 ,Time 18:00
ENRIQUE TELLERIA, bandoneon /Uruguay-Spania/
Thursday, 25 February 2021 ,Time 18:00
recital de flaut și pian
Thursday, 18 February 2021 ,Time 18:00
cu Orchestra Națională de Cameră
Friday, 05 February 2021 ,Time 18:00
Concert jubiliar
Wednesday, 27 January 2021 ,Time 18:00
concert tradițional cu transmisiune online în direct
Saturday, 26 December 2020 ,Time 18:00
cu muzică franceză

21 - 30 from 535


Archive

INAUGURAREA EDIȚIEI A XIV-a A CONURSULUI ”ANTONINA LUCINSCHI”
Monday, 27 September 2021
Time 10:00
CONCERT DE GALĂ
Thursday, 30 September 2021
Time 18:00
CONCERT EDUCATIV PENTRU COPII ȘI PĂRINȚI
Sunday, 03 October 2021
Time 16:00
NOPȚILE PIANISTICE
Tuesday, 05 October 2021
Time 19:00

 


 

 

 

 

 

PARTENERI

 



© 2021 Organ Hall - National Center of Chamber Music from Chişinau, Moldova   |   Site elaborat de Andrei Madan
PAGE UP