Home   |    Sitemap   |    Contacte

     Română      English

Afiș ARHIVĂ
Saturday, 26 December 2020 ,Time 18:00
cu muzică franceză
Thursday, 17 December 2020 ,Time 18:00
cu Anna Strezeva
Sunday, 13 December 2020 ,Time 18:00
INTEGRALA SONATELOR PENTRU VIOLONCEL ȘI PIAN
Saturday, 12 December 2020 ,Time 18:00
INTEGRALA SONATELOR PENTRU VIOLONCEL ȘI PIAN
Thursday, 10 December 2020 ,Time 18:00
CONCERT SIMFONIC
Sunday, 22 November 2020 ,Time 18:00
CORUL NAȚIONAL DE CAMERĂ
Wednesday, 18 November 2020 ,Time 18:00
Concert de muzică germană cu dirijorul și violoncelistul CRISTIAN FLOREA
Thursday, 22 October 2020 ,Time 18:00
cu soprana TATIANA COSTIUC, flautistul ION NEGURĂ și organista REGHINA NADKRENICINAIA
Wednesday, 14 October 2020 ,Time 17:30
Concert în Grădina Publică ”Ștefan cel Mare și Sfânt”
Thursday, 17 September 2020 ,Time 18:00
în scuarul Sălii cu Orgă cu public și cu transmisiune online în direct

21 - 30 from 526


Archive

PASIUNILE DUPĂ CLAVIR
Wednesday, 23 June 2021
Time 19:00
RECITAL DE ORGĂ
Friday, 25 June 2021
Time 19:00
RECITAL DE CHITARĂ
Sunday, 27 June 2021
Time 19:00
PASIUNILE DUPĂ IOAN
Wednesday, 30 June 2021
Time 19:00

 


 

 

 

 

 

PARTENERI

 



© 2021 Organ Hall - National Center of Chamber Music from Chişinau, Moldova   |   Site elaborat de Andrei Madan
PAGE UP