Home   |    Sitemap   |    Contacte

     Română      English

Afiș ARHIVĂ
Saturday, 08 March 2014 ,Time 18:00
Friday, 07 March 2014 ,Time 18:00
Wednesday, 05 March 2014 ,Time 18:00
Monday, 03 March 2014 ,Time 18:00
Thursday, 27 February 2014 ,Time 18:00
Thursday, 20 February 2014 ,Time 18:00
Sunday, 16 February 2014 ,Time 16:00
Friday, 14 February 2014 ,Time 19:00
Friday, 07 February 2014 ,Time 18:00
Thursday, 06 February 2014 ,Time 18:00

511 - 520 from 526


Archive

PASIUNILE DUPĂ CLAVIR
Wednesday, 23 June 2021
Time 19:00
RECITAL DE ORGĂ
Friday, 25 June 2021
Time 19:00
RECITAL DE CHITARĂ
Sunday, 27 June 2021
Time 19:00
PASIUNILE DUPĂ IOAN
Wednesday, 30 June 2021
Time 19:00

 


 

 

 

 

 

PARTENERI

 



© 2021 Organ Hall - National Center of Chamber Music from Chişinau, Moldova   |   Site elaborat de Andrei Madan
PAGE UP