Home   |    Sitemap   |    Contacte

     Română      English

Afiș ARHIVĂ
Thursday, 10 December 2020 ,Time 18:00
CONCERT SIMFONIC
Sunday, 22 November 2020 ,Time 18:00
CORUL NAȚIONAL DE CAMERĂ
Wednesday, 18 November 2020 ,Time 18:00
Concert de muzică germană cu dirijorul și violoncelistul CRISTIAN FLOREA
Monday, 16 November 2020 ,Time 17:00
Concurs de pian
Thursday, 22 October 2020 ,Time 18:00
cu soprana TATIANA COSTIUC, flautistul ION NEGURĂ și organista REGHINA NADKRENICINAIA
Wednesday, 14 October 2020 ,Time 17:30
Concert în Grădina Publică ”Ștefan cel Mare și Sfânt”
Thursday, 17 September 2020 ,Time 18:00
în scuarul Sălii cu Orgă cu public și cu transmisiune online în direct
Thursday, 02 July 2020 ,Time 19:00
online în direct
Thursday, 25 June 2020 ,Time 18:00
ANNA STREZEVA
Thursday, 18 June 2020 ,Time 18:00
Anatol Lapicus și Iurie Mahovici

61 - 70 from 563


Archive

IN MEMORIAM - EFIM BOGDANOVSCHI
Sunday, 05 December 2021
Time 16:00
CONCERT DE CRĂCIUN
Tuesday, 14 December 2021
Time 18:00
CONCERT DE CARITATE
Saturday, 18 December 2021
Time 14:00
TROMPETELE LUI MOȘ CRĂCIUN
Sunday, 19 December 2021
Time 16:00

 


 

 

 

 

 

PARTENERI

 



© 2021 Organ Hall - National Center of Chamber Music from Chişinau, Moldova   |   Site elaborat de Andrei Madan
PAGE UP