Home   |    Sitemap   |    Contacte

     Română      English

Afiș ARHIVĂ
Tuesday, 10 March 2020 ,Time 18:00
SEDOV JAZZ TRIO /Moscova-Rusia/
Monday, 09 March 2020 ,Time 18:00
În cadrul Festivalului ”Mărțișor-2020”
Saturday, 07 March 2020 ,Time 18:00
MONTENEGRIN GUITAR DUO
Friday, 06 March 2020 ,Time 18:00
MAREK STEFANSKI /Polonia/
Monday, 02 March 2020 ,Time 18:00
Dirijor GHEORGHE COSTIN /Timișoara-România/
Saturday, 29 February 2020 ,Time 18:00
TRIO MONTAGNANA /Belgia/
Sunday, 23 February 2020 ,Time 18:00
MARCEL LAZĂR - recital de pian În program J.BRAHMS, L.BEETHOVEN, F.CHOPIN
Saturday, 22 February 2020 ,Time 18:00
Concert dedicat Anului Beethoven
Thursday, 20 February 2020 ,Time 18:00
cu pianistul CRISTIAN PETRESCU /Franța/
Sunday, 16 February 2020 ,Time 18:00
Concert în memoria lui Vitalii Secichin, pianist, compozitor, profesor universitar

71 - 80 from 558


Archive

CORUL NAȚIONAL DE CAMERĂ
Tuesday, 30 November 2021
Time 18:00
RECITAL DE ORGĂ
Thursday, 02 December 2021
Time 18:00
GALA GENEROZITĂȚII
Friday, 03 December 2021
Time 18:00
CONCERTINO
Saturday, 04 December 2021
Time 18:00

 


 

 

 

 

 

PARTENERI

 



© 2021 Organ Hall - National Center of Chamber Music from Chişinau, Moldova   |   Site elaborat de Andrei Madan
PAGE UP